ministrowa napisał(a):No Słoneczko, nareszcie widzę jakąś fotkę z Waszego ślubu. No myślałam, że sie nie doczekamNo chyba, że gdzieś były a ja je przeoczyłam, co raczej niemożliwe
Wyglądaliście pięknie, naprawdę. Proszę o więcej, wiecej...zdjęć.
Buziaczki dla Was Gołąbeczki
No niestety przoczylas
http://forum.tkk.pl/engine/viewtopic.ph ... odej+parze
p.s. Sliczne fotki Sloneczko


No chyba, że gdzieś były a ja je przeoczyłam, co raczej niemożliwe ![kissing2 [smilie=kissing2.gif]](./images/smilies/kissing2.gif)

... oj będzie ...
Fajne fotki 
![bounce [smilie=bounce.gif]](./images/smilies/bounce.gif)
