
RaCiK napisał(a):kamila napisał(a):S: załamujesz mnieSylwia napisał(a):o spokoPrzynajmniej było za co pić.
Chater_, ja to bym w samych gaciach wyszła
daj spokój, zimno jest. Przeziębisz się
żadna zima nie straszna. hyhyhy.McCool napisał(a):RaCiK napisał(a):kamila napisał(a):S: załamujesz mnieSylwia napisał(a):o spokoPrzynajmniej było za co pić.
Chater_, ja to bym w samych gaciach wyszła
daj spokój, zimno jest. Przeziębisz się
100kg żywej tkanki robi swojeżadna zima nie straszna. hyhyhy.

RaCiK napisał(a):McCool napisał(a):RaCiK napisał(a):kamila napisał(a):S: załamujesz mnieSylwia napisał(a):o spokoPrzynajmniej było za co pić.
Chater_, ja to bym w samych gaciach wyszła
daj spokój, zimno jest. Przeziębisz się
100kg żywej tkanki robi swojeżadna zima nie straszna. hyhyhy.
Za taki tekst powinienem Ci jebn** z bani

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości