no i czerwone rajtki Kamili
ale żeście się mnie "czepili"ptaku napisał(a):Ja mam na podorędziu zdjęcie Kamili z 5 klasy podstawówki... I z pierwszej gimnazjum...
no zmieniłam się, trochę wyrosłam, hehee, siebie pokazywać 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości