2LO ... Potocznie Gromek (reaktywacja)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Agunia » piątek, 9 wrz 2005, 13:50

slonkokg napisał(a):Jeśli chodzi o legitymacje szkolne to BARDZO PROSZE, zebrac je w całej klasie i przyniesc - brzydko mówiąc - w kupie !! Nie bede podbijac pojedynczo - mam to gdzies :twisted:

I tu chce podziekowac klasie III F i Aguni mojej drogiej, bo na tą chwilę ona jedyna załatwiła tę sprawe za jednym zamachem - dzieki Aga :*


ależ nie ma za co dziękować :)

a co do tych deklaracji....
już dostaliśmy............ :dontgetit:
robi się co raz bardziej gorąco wokół tej matury.......
ja zwariuję..... matura jak matura...... pewnie i tak większość zda....
ale dostać się na te cholerne studia(sic!)... to będzie dopiero paranoja.... ja nie wiem, jak ja przejdę te ich wewnętrzne egzaminy..... :slina: :nosebleed:
jeszcze trochę i będę sobie włosy z głowy wyrywać....
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » piątek, 9 wrz 2005, 14:10

Magnus napisał(a):
Kupię Ci peruke :]

Też dostaliśmy i nie panikuję :P Spokój przedewszystkim. Ktoś widział moje włosy?


ależ ja jestem spokojna.... jak narazie.... tylko, że zdaję sobie sprawę ile pracy mnie czeka, ile wyrzeczeń, stresów, itd.....
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Agunia » piątek, 9 wrz 2005, 14:17

chrzano napisał(a):ale ja i tak się wybiłem z tej "kupy" :D :P :P


bo Ty to zawsze po swojemu musisz :P
ale w tym roku to ja Cię poskromię :twisted: w końcu funkcja 'gospodarki' do czegoś zobowiązuje :twisted:
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Roman » piątek, 9 wrz 2005, 15:00

mam pytanie - jak dawno dostaliście listę tematów do prezentacji z polskiego?
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości