[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez minas » niedziela, 30 lip 2006, 22:55

nie pijesz już Voodki, ale do końca życia nie możesz pić żadnego alkoholu



chcę pojechać do Krakowa
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 31 lip 2006, 06:23

KaucZ napisał(a):jedziesz i nie masz za co wrocic

tez chce do Krakowa


Pojechałeś, ale kibole Cracovii spuścili Ci łomot.

Chcę by rolnicy dostali od rządu odszkodowania za suszę :twisted:
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez nyGGaz » poniedziałek, 31 lip 2006, 08:58

Rolnicy dostali od rządu odszkodowania za suszę, jednak dzień później był wielki pożar i wszystkie pola się doszczętnie spaliły :)

Chcę żeby cały czas były wakacje :twisted:
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez nyGGaz » poniedziałek, 31 lip 2006, 10:55

Jesteś nieśmertelna, ale co z tego, skoro zachorowałaś na chorobę której nie da się wyleczyć i męczysz się już do końca. :P

Chcę aby pieniądze same spadały z nieba.
Avatar użytkownika
nyGGaz
Bywalec
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek, 21 lip 2006, 01:21
Lokalizacja: RDZ | WRO

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 31 lip 2006, 12:56

Głowa do góry, czekaja na Ciebie chłopaki pod celą, na Młynie.

Chciałbym do końca dni byczyć się na leżaku, z drinkiem z parasolka, pod palmami na Kanarach.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Vin » poniedziałek, 31 lip 2006, 12:59

masz copacabane do konca zycia.... i obudził cie płacz dziecka :twisted:

chce mi sie ..... plazy i reszty :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez BLAaa » poniedziałek, 31 lip 2006, 13:17

No i wylądowałaś na plaży w Libanie, a przy okazji masz i całą resztę...

Żeby kupa niemowlaka tak nie śmierdziała.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez BLAaa » wtorek, 1 sie 2006, 12:18

I kupiłaś. Czerwone Ferrarii... Resoraka w zabawkowym.

Chciałbym zjeść kotleta mielonego, z ziemniakami puree i buraczkami na ciepło!
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez Bruno » wtorek, 1 sie 2006, 12:23

Zjadles, ale natychmiast pogonilo cie do kibelka, z obu stron....

chcialbym umiec czesac sie nogami :P
Avatar użytkownika
Bruno
Rycerz forum
 
Posty: 1034
Dołączył(a): wtorek, 3 cze 2003, 11:13
Lokalizacja: K-g
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości