Olcia napisał(a):NataliaW napisał(a):
ps. dzieeeeeki wszystkim....![]()
![]()
nie dzięki tylko daj więcej fotek
Dokładnie: daaa-waj foty! daaa-waj foty!
A ja za pierwszą jestem, druga ładna, tylko taka jakby... naciągana... no rozumiesz, nie?
Ale dekonspiruj Natalo!




No co ja tu duzo powiem... fajny kochanek


