Stavro napisał(a):redlovebloodgirl napisał(a):czy to ze starego browaru?
tak stary browar
yhhhh wy
![cwaniak :]](./images/smilies/cwaniak.gif)
kołysanka napisał(a):ja tylko nie zapomnę tej pełnej napięcia ciszy, jaka nagle zapadła przy barze jak Tiss i Mafi pozowałya wszyscy niby tyłem stali
![]()



Fido napisał(a):domagam sie pokazania tego co bylo dalej![]()
![]()
![]()

kołysanka napisał(a):ja tylko nie zapomnę tej pełnej napięcia ciszy, jaka nagle zapadła przy barze jak Tiss i Mafi pozowałya wszyscy niby tyłem stali
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości