Jakie serduszka
Ładne zdjęcie „naprawdę „
i gratuluję odwagi
Teraz już nie będziesz mógł anonimowo siedzieć przy barze i obserwować
Didi napisał(a):a ja nawet wiem skad to spocone zdjecie jest

Didi napisał(a):i te rozowe serduszka

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości