
Vin napisał(a):
pięęęękne zdjęcie
to chyba najładniejsze zdjęcie jakie widziałam na forum
Bruno rewelacja
slonkokg napisał(a):Vin napisał(a):Vin napisał(a):
pięęęękne zdjęcie
to chyba najładniejsze zdjęcie jakie widziałam na forum
Bruno rewelacja
patrze i patrze takie pięęęęęeekne
i tak sobie myślę
gdybyś słonko też była bez koszuli
mistrzostwo świata by było
Wiesz, ze tez tak uważam?Może kiedyś się odważe hehe
m@dF napisał(a):kamila napisał(a):Marta, boska fota, bez koszulki jakbyś była to faktycznie już byłby miód
A mi to nikt nie powie, ze jestem boski
Masz fajny tatuaż

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości