Mundial 2006

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo_ » sobota, 17 cze 2006, 22:40

musze przyznac ze taka swobodna rozmowa Koltonia z Iwanowem jako komentarz jest calkiem niezla. Np dogryzanie Romanowi ze swietnie zna holenderski :lol: Albo dzisiaj jak Iwanow zapytal czy Roman probowal wyprzedzic, dogonic bodajze Cherundolo :lol:
Flo_
 

Postprzez Flo_ » sobota, 17 cze 2006, 23:00

co do komentatorow to Wyrzykowski i Jaronski sa fenomenalni. Czasem byly nudne kolarskie etapy a i tak ogladalem bo komentarz pierwsza klasa. A biathlon generalnie bardzo lubie - swietnie go umilali.

A wracajac do mundialu 3 runda w tej grupie bedzie bardzo oslabiona :D

U Czechow brak Kollera, Ujfalusi i Barosa

Ghana bez dwoch zawodnikow podstawowych

Wlosi bez De Rossi

USA bez Mastroeni i Pope


Najbardziej cieszy brak w WKS gwiazdy Drogby - gosc jest drewniany na tych MS
Flo_
 

Postprzez james » sobota, 17 cze 2006, 23:26

Flo_ napisał(a):bardzo lubie Wlochow i kibicuje im, ale za taki numer jaki zrobil De Rossi to bezwzgledna dyskwalifikacja dla takiego idioty


a ja wlochow baaardzo nie lubie!! :D i jeszcze bardziej zaluje ze nie przegrali...dla mnie stany byly lepsze grajac jeszcze w oslabieniu..."makarony" i tak nie wyjda z grupy!!ghana i Pepiki do boju:)
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez james » sobota, 17 cze 2006, 23:27

ahaaa zapomnialem o dziwnej pozycji spalonej gracza ze stanow...kwestia do dyskusji. tak samo jak rzut karny i reka wlochow...szkoda ale taka jest pilka...
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez james » sobota, 17 cze 2006, 23:54

kazdy sedzia - szczegolnie na tych mistrzostwach wszystko interpretuje inaczej..wiec i tak sytuacja sporna...zreszta ze spalonymi tak jest :wink: mecz calkiem calkiem ale i tak stany lepsze byly :)
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » niedziela, 18 cze 2006, 07:58

Wlosi tez strzelili i spalonego nie bylo, nie gwizdneli im tez karnego. Wiec co Ty tutaj tak jednostronnie glupoty piszesz?
Flo_
 

Postprzez Hnitek » niedziela, 18 cze 2006, 08:18

Ghana mogła rozjechać Czechów jeszcze więcej gdyby ktoś ich nauczył co to spalony bo chyba nie wiedzieli :lol:
Co do meczu Włochów z USA, bardzo podobała mi się postawa arbitra, jego konsekwencja w pokazywaniu kartek. Przy żadnej czerwonej chyba się w ogóle nie zawahał. FIFA na De Rossiego powinna nałożyć taką kare, że chłopak nie pograłby sobie w piłke przez jakiś czas.
Avatar użytkownika
Hnitek
Ważniak
 
Posty: 276
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 11:57
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Mundial 2006

Postprzez Purple Rose » niedziela, 18 cze 2006, 15:04

U-S napisał(a):Chciałabym, żebyście w tym topiku podzielili się, jak zamierzacie spędzić ten czas. W knajpie przed szklanym ekranem z browarkiem wymachując szalikiem :beer: , w domu z paczką znajomych :drunk: , a może ktoś się wybiera na MŚ do Niemiec?? :football:


Ja spędziłam przed ekranikiem telewizora ... ale bez szalika :P
Avatar użytkownika
Purple Rose
Rozgrzewa się
 
Posty: 21
Dołączył(a): niedziela, 18 cze 2006, 14:57

Postprzez james » niedziela, 18 cze 2006, 15:11

Flo_ napisał(a):Wlosi tez strzelili i spalonego nie bylo, nie gwizdneli im tez karnego. Wiec co Ty tutaj tak jednostronnie glupoty piszesz?


jakie glupoty??poprostu nie lubie wlochow :roll: i sadze ze U.S.A bylo lepsze...po co odrazu sie tak unosic?
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Flo_ » niedziela, 18 cze 2006, 15:26

james napisał(a):
Flo_ napisał(a):Wlosi tez strzelili i spalonego nie bylo, nie gwizdneli im tez karnego. Wiec co Ty tutaj tak jednostronnie glupoty piszesz?


jakie glupoty??poprostu nie lubie wlochow :roll: i sadze ze U.S.A bylo lepsze...po co odrazu sie tak unosic?


nie unosze to raz, a dwa wypada byc obiektywnym mimo ze sie kogos nie lubi. Obiektywnym w sensie ze jak juz piszesz jak bardzo skrzywdzili USA to czasem popatrz ze i Wlochom wiatr w oczy
Flo_
 

Postprzez Roman » niedziela, 18 cze 2006, 21:40

Brazylijczycy znowu się nie wysilali - w pierwszej połowie grali wolno i cepowato - w drugiej zaczęli sambę - Ronaldo trochę spalił (brzuszek spadnie trochę) - Australijczycy powinni wysłać Chorwatów do domu, po tym co oni zrobili (czego nie zrobili) z Japonią

właśnie Korea wyrównała z niczego
Avatar użytkownika
Roman
Mieszka tu
 
Posty: 944
Dołączył(a): niedziela, 31 paź 2004, 21:39
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 8 gości