
no tak... wiem, że to niemozliwe... to chociaż poprosze o chłonny umysł, koncentracje na najwyższym poziomie, żeby wiedza wchodziła łatwo, a reszta już sama jakoś sie potoczy

ołł je... udało Cię w 100%WZT napisał(a):apfffffffffffffff apfffffffffffffffffffffffff apfffffffffffffffffffffffffffffff apfffffffffffffffffkamila napisał(a):napompuj mnie..
udalo sie![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
?????????

kamila napisał(a):no, będę Cię wynajmowała jak znów spuści się ze mnie powietrzeWZT napisał(a):je je je dobry jestem w dmuchaniu!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości