ładny ten kucyk taki snieznobiały 
Ola, nie znasz mnie od dziś, siiiikamy na to co ludzie mówią, tak?Olcia napisał(a):Kamila.. nunu.. zachowuj sie, miliony ludzi patrzy co Ty piszeszkamila napisał(a):to ja chcę popiszczeć, pokaż przód, pokaż przód Jacek![]()
![]()

slonkokg napisał(a):Dziewczynki, co Wam w głowach siedzi?![]()
![]()
![]()
Tis, fajowe fotoKoniś pierwsza klasa hyhyhy
![]()
Ja tez mam konikaKoń bawarski
Zdjęcie robione w Bawarii, w zeszłym roku
![]()
![]()
Z zastrzezeniem, ze ja autorką zdjęcia nie byłam
Obrazek

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości