[zabawa] zniszcz zyczenie]

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » środa, 19 lip 2006, 07:57

spelnia sie to co masz na mysli, jednak idziesz do wiezienia za to :twisted:


Chcialbym miec dreams (sen) w nocy :lol:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Dreams » środa, 19 lip 2006, 08:01

Masz.. koszmar senny w nocy :p

chciałabym, zeby się nei wydało.. :girl:
Dreams
 

Postprzez Flo » środa, 19 lip 2006, 08:03

Nie wyda sie, bo w wiezieniu bedziesz w jednosobowej celi :twisted:

chcialbym miec koszmarne dreamsy :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » środa, 19 lip 2006, 11:23

ptaku napisał(a):Chciałbym żeby już (w tym momencie) zaczęła się transmisja z Tour de France w telewizji...
zaczyna się, ale tv Ci się spalił..

nie chcę by moje ciało cierpiało przez słońce..
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kołysanka » środa, 19 lip 2006, 11:54

nie ma już bólu z powodu uczuć - wszyscy wokół krzywdzą się fizycznie, bo słowa i czyny nie robią żadnego negatywnego wrażenia :twisted:

chciałabym regulować szybkość upływania czasu :roll:
Avatar użytkownika
kołysanka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 359
Dołączył(a): poniedziałek, 14 lis 2005, 12:48
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez BLAaa » czwartek, 20 lip 2006, 08:34

kołysanka napisał(a):nie ma już bólu z powodu uczuć - wszyscy wokół krzywdzą się fizycznie, bo słowa i czyny nie robią żadnego negatywnego wrażenia :twisted:

chciałabym regulować szybkość upływania czasu :roll:


Prosze bardzo, ale bedąc w piekle.

Chciałbym mieć misia polarnego.
Avatar użytkownika
BLAaa
Uzależniony
 
Posty: 2349
Dołączył(a): poniedziałek, 2 sie 2004, 08:43
Lokalizacja: Z Kąta

Postprzez BrathSabbath » sobota, 22 lip 2006, 23:13

Masz misia polarnego... właśnie cię zjadł...

Chcę wyjść na piwo...
Avatar użytkownika
BrathSabbath
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 25 lut 2005, 01:46
Lokalizacja: z tego powodu

Postprzez Sauniere » sobota, 22 lip 2006, 23:26

wyszedłeś .. nie wróciłeś .. tak wogóle nikt nie wie co sie z tobą stało, nawet policja i jasnowidz ..

chcę mi się spać :P
Sauniere
Ważniak
 
Posty: 201
Dołączył(a): środa, 28 cze 2006, 11:39
Lokalizacja: Colberg

Postprzez BrathSabbath » sobota, 22 lip 2006, 23:30

przecież cierpisz na narkolepsje

chce jednak wrócić z tego piwa :P
Avatar użytkownika
BrathSabbath
Coś tam napisał
 
Posty: 72
Dołączył(a): piątek, 25 lut 2005, 01:46
Lokalizacja: z tego powodu

Postprzez minas » niedziela, 23 lip 2006, 00:34

BrathSabbath napisał(a):przecież cierpisz na narkolepsje

chce jednak wrócić z tego piwa :P



wracasz z tego piwa jednak zgubiłeś klucze do domu, więc śpisz na wycieraczce :)




kauczu:
lipiec jest dłuższy dosłownie ciut bo 30 sekund dłuższy :P


chce być wysoką ładną brunetką z szafirowymi oczami
Avatar użytkownika
minas
Ważniak
 
Posty: 237
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 17:20
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 2285712

Postprzez Flo » niedziela, 23 lip 2006, 08:46

jestes wysoka na 2 metry, ladna kobieta z szafirami zamiast oczu, ktore zostaja Ci ukradzione


Chce sie dzisiaj poopalac
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron