[*]
brak mi słów na to co sie stało...
slonkokg napisał(a):Trudno mi w to uwierzyć![]()
Tak bardzo mi przykro ...
Zbyt szybko się to wszystko potoczyło jak dla mnie ...
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości