Mati_FAN_JS napisał(a):LoLAle szumu narobiłem...niezla pogaduszka sie rozwinela... SiemkA Sylwia
![]()
(
pozdro dla siostrzyczki
)
Kamila powiedziala ze niedam sobie z tym rady...i lepiej zeby niezakladac ale zalozylem sobie nicka![]()
![]()
"Ja tez pozdrawiam wszystkich...i o mnie sie niebojcie wytrzymam dlugo"
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości