Zgwałcona wariatka?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 19:51

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):no weź....
to tak jak pytać "co zrobić z facetem, który nie wiedział, że klientka jest pijana?"
Ty chyba się nigdy z kimś takim nie spotkałeś


bzdurne porownanie, co ma pijanstwo do ukrytej schizofrenii? :twisted:


a to, że jak ktoś jest pijany to jest to widoczne
i jak ma ktoś schizofrenię, to raczej też


bo jak choroba jest w fazie "ukrytej", to człowiek wie co robi i wydaje sie normalny


?? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 19:52

Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):
Agunia napisał(a):no weź....
to tak jak pytać "co zrobić z facetem, który nie wiedział, że klientka jest pijana?"
Ty chyba się nigdy z kimś takim nie spotkałeś


bzdurne porownanie, co ma pijanstwo do ukrytej schizofrenii? :twisted:


a to, że jak ktoś jest pijany to jest to widoczne
i jak ma ktoś schizofrenię, to raczej też


bo jak choroba jest w fazie "ukrytej", to człowiek wie co robi i wydaje sie normalny


?? :twisted:


sorry nie doczytałam tego "ukrytej"
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 19:54

ponawiam pytanie

Jest kobieta z ukryta schizfofrenia, poznana na lawceczce w parku. Oboje chca uprawiac seks, wiec to robia. Potem ona mowi o tym opiekunowi a ten oskarza goscia uo wykorzystanie chorej na schozofrenie? I jak to rozpatrywac?

Po prostu niech mi ktos odpowie co wtedy, a nie zmienia temat?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez mimoza » czwartek, 12 kwi 2007, 19:57

tu jakaś psychodelia - ławka, park, pełnia księżyca, ? wilki wyją, hormony szaleją... nie kumam...
Avatar użytkownika
mimoza
Rycerz forum
 
Posty: 1000
Dołączył(a): sobota, 10 lut 2007, 12:54

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 19:57

Flo napisał(a):ponawiam pytanie

Jest kobieta z ukryta schizfofrenia, poznana na lawceczce w parku. Oboje chca uprawiac seks, wiec to robia. Potem ona mowi o tym opiekunowi a ten oskarza goscia uo wykorzystanie chorej na schozofrenie? I jak to rozpatrywac?

Po prostu niech mi ktos odpowie co wtedy, a nie zmienia temat?


opiekuna do sadu, ze nie dopelnil swojego obowiazku

trzeba na ejo ejo zaczekac
On nam to ladnie w paragrafach przedstawi
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:00

Vin napisał(a):
Flo napisał(a):ponawiam pytanie

Jest kobieta z ukryta schizfofrenia, poznana na lawceczce w parku. Oboje chca uprawiac seks, wiec to robia. Potem ona mowi o tym opiekunowi a ten oskarza goscia uo wykorzystanie chorej na schozofrenie? I jak to rozpatrywac?

Po prostu niech mi ktos odpowie co wtedy, a nie zmienia temat?


opiekuna do sadu, ze nie dopelnil swojego obowiazku

trzeba na ejo ejo zaczekac
On nam to ladnie w paragrafach przedstawi


mi tylko chodzi o to ze nie kazdy uprawiajacy seks z chora kobieta jestr dewiantem, bo naprawde mogl nie wiedziec. To zalezy od stadium choroby
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » czwartek, 12 kwi 2007, 20:03

zgadza sie
ja np wygladam normalnie
a moge byc chora ? moge
moge to ukryc ? moge
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:04

Vin napisał(a):zgadza sie
ja np wygladam normalnie
a moge byc chora ? moge
moge to ukryc ? moge


no wlasnie, i mozesz po fakcie oskarzyc goscia ze jest dewiantem. I co wtedy?
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 20:07

Flo napisał(a):ponawiam pytanie

Jest kobieta z ukryta schizfofrenia, poznana na lawceczce w parku. Oboje chca uprawiac seks, wiec to robia. Potem ona mowi o tym opiekunowi a ten oskarza goscia uo wykorzystanie chorej na schozofrenie? I jak to rozpatrywac?

Po prostu niech mi ktos odpowie co wtedy, a nie zmienia temat?


jeśli to juz trafia do sądu, to nie można opierać się tylko na "widzi mi się" opiekuna
myślę, że to powinien ocenić lekarz- na ile kobieta była świadoma uprawiając seks

Vin napisał(a): zgadza sie
ja np wygladam normalnie
a moge byc chora ? moge
moge to ukryc ? moge


jeśli ktoś jest w stanie celowo ukryć swoją chorobę, to chyba znaczy, że jest świadomy tego co robi
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:09

czyli Agunia zaczynasz przyznawac nam racje ze seks z kobieta z ukryta choroba to nie przesptestwo. I oto mi chodzi od poczatku
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Agunia » czwartek, 12 kwi 2007, 20:10

Flo napisał(a):czyli Agunia zaczynasz przyznawac nam racje ze seks z kobieta z ukryta chora to nie przesptestwo. I oto mi chodzi od poczatku


jeśli jest w 100% świadoma to nie jest przestępstwo
Avatar użytkownika
Agunia
Mieszka tu
 
Posty: 945
Dołączył(a): sobota, 25 wrz 2004, 23:29
Lokalizacja: z wariatkowa
Gadu-Gadu: 4081021

Postprzez Flo » czwartek, 12 kwi 2007, 20:11

Agunia napisał(a):
Flo napisał(a):czyli Agunia zaczynasz przyznawac nam racje ze seks z kobieta z ukryta chora to nie przesptestwo. I oto mi chodzi od poczatku


jeśli jest w 100% świadoma to nie jest przestępstwo


ale dzien pozniej powie ze jest chora i ją wykorzystano :) I co wtedy? :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości