Telefony

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Geralt » środa, 14 lut 2007, 10:45

1. jakiś ceglasty ericsson:)
2. motorola t205
3. SE T230 służył długo
4. obecnie SAGEM myX6-2 - i jestem z tego modelu bardzo zadowolony:)
Avatar użytkownika
Geralt
Coś tam napisał
 
Posty: 55
Dołączył(a): poniedziałek, 7 sie 2006, 18:44
Lokalizacja: Ogrody

Postprzez Biały » środa, 14 lut 2007, 22:19

Powrót celowy :) nie ma to jak moja 3510i

Obrazek
Biały
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): środa, 23 cze 2004, 15:59

Postprzez _Sandman_ » czwartek, 15 lut 2007, 11:36

1. Philips Savy (maszyna kupiona w Niemczech za 100 marek z numerem niemieckim, w Kołobrzegu nie mogłem znaleść odważnego co mi simlocka zdejmieto był rok 2000:))
2. Nokia 5110 (zadowolony byłem nawet bardzo)
3. Nokia 5110 (pierwsza się zepsuła kupiłem 2 też wiernie służyła jakiś czas)
4. Nokia 6030 (jak na moje wymagania rewelacyjna, ma wszystko co potrzebuje chociaż bez wypasów jest)
I we wszystkich telach ten sam numer miałem do dziś. Od początku posiadania tel koma mam ten sam numer:)
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez qrczak » czwartek, 15 lut 2007, 16:31

1. Nokia 3210.
2. Nokia, której imienia nie pamiętam. (Po tym modelu nie wróce już chyba nigdy do Nokii).
3. Samsung SGH E 700. (Bardzo dobrze go wspominam).
4. SE W300i.
Avatar użytkownika
qrczak
Gwiazdor
 
Posty: 1510
Dołączył(a): sobota, 10 sty 2004, 19:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości