Niech świateczne życzenia,
maja moc spełnienia.
Te całkiem błahe i te ważne,
te dostojne i te ciut niepoważne.
Niech się spełnią, tego Wam życzy chooper

, samych życzliwych ludzi wokół, spełnienia marzeń, a przede wszystkim zdrowia, a w nadchodzącym 2008 Roku sukcesów, radości i wszystkiego co najlepsze.
Bawcie się dobrze w karnawale!Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości