Mężczyzna

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Flo » środa, 6 gru 2006, 14:48

Przyjaciol nie ma sie tylko po to zeby sie wyzalic. Mozna byc szczesliwym w zwiazku, miec super zycie i przyjaciol u boku. Bo jak ktos sprowadza przyjaciol tylko do wyzalania sie to nie jest wart przyjazni

Jesli chodzi o zwiazek + przyjaciolka to zaczynam miec z tym problem :twisted: Kobiety sa bardziej zazdrosne od facetow wiec nie wiem jak to bedzie :twisted:
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Vin » środa, 6 gru 2006, 15:01

jak mu powie, ze ma mądrą i fajną zonę
i zawsze na pozegnanie da sloiczek dzemu domowej roboty + pol blachy ciasta
i nie bedzie go drapala po plecach
to moze byc

:lol:

sorrrrrrki ale nie moglam sie powstrzymac

i chyba przeceniamy to wszystko
kolezanka przy barze to jeszcze nie przyjaciolka
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Mafi » środa, 6 gru 2006, 15:04

Z tym drapaniem po plecach to akurat święta prawda ;]

Co do tych przyjaciółek... najpierw trzebaby podać definicję tej przyjaźni, a każdy ma pewnie inną. Niech se koleżanki ma i tyle ;p
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bonhart » środa, 6 gru 2006, 15:05

Vin napisał(a):jak mu powie, ze ma mądrą i fajną zonę
i zawsze na pozegnanie da sloiczek dzemu domowej roboty + pol blachy ciasta
i nie bedzie go drapala po plecach
to moze byc

:lol:

sorrrrrrki ale nie moglam sie powstrzymac

i chyba przeceniamy to wszystko
kolezanka przy barze to jeszcze nie przyjaciolka


nie przy barze to kochanka :wink:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Vin » środa, 6 gru 2006, 15:08

KaucZ napisał(a):bosh jakie wymagania xD

zastanawia mnie tylko która dziewczyna w wieku 18-24 lata obecnie umie dzem robic :lol: :lol:


to w takim razie nie moze byc przyjaciolka
niech sie zglosi za lat pare
jak sie juz naumie

:P :lol:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Bonhart » środa, 6 gru 2006, 15:09

Vin napisał(a):
KaucZ napisał(a):bosh jakie wymagania xD

zastanawia mnie tylko która dziewczyna w wieku 18-24 lata obecnie umie dzem robic :lol: :lol:


to w takim razie nie moze byc przyjaciolka
niech sie zglosi za lat pare
jak sie juz naumie

:P :lol:


trzeba ja naumiec to bedzie naumiona...

a ja uwielbiam jak mnie dziewczyna drapie po plecach...i po glowie...mmmmmmm
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Mafi » środa, 6 gru 2006, 15:11

KaucZ napisał(a):
Mafi napisał(a):Co do tych przyjaciółek... najpierw trzebaby podać definicję tej przyjaźni, a każdy ma pewnie inną. Niech se koleżanki ma i tyle ;p


nie ma definicji na to uniwersalnej i nie bedzie...

Dlatego temat trzeba rozpatrywać indywidualnie. Taki facet musiałby mnie przekonać, że mu taka przyjaciółka potrzebna :lol: i co by z nią robił :lol: i dlaczego ja mu nie wystarczam, że chce po obcych babach latać :lol: O! ;D
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Bonhart » środa, 6 gru 2006, 15:12

Mafi napisał(a):
KaucZ napisał(a):
Mafi napisał(a):Co do tych przyjaciółek... najpierw trzebaby podać definicję tej przyjaźni, a każdy ma pewnie inną. Niech se koleżanki ma i tyle ;p


nie ma definicji na to uniwersalnej i nie bedzie...

Dlatego temat trzeba rozpatrywać indywidualnie. Taki facet musiałby mnie przekonać, że mu taka przyjaciółka potrzebna :lol: i co by z nią robił :lol: i dlaczego ja mu nie wystarczam, że chce po obcych babach latać :lol: O! ;D


co by z nia robil ?? duuuuuuuuuuzooooo rzeczy mozna wymyslic :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Bonhart » środa, 6 gru 2006, 15:14

SatH^Raa napisał(a):
Bonhart napisał(a):co by z nia robil ?? duuuuuuuuuuzooooo rzeczy mozna wymyslic :lol: :lol: :lol:

Takich do zaakceptowania przez partnerkę? :lol:


a partnerka nic nie musi wiedziec :lol: :lol: :lol:
to juz kolejny temat wychodzi...ZDRADA
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Vin » środa, 6 gru 2006, 15:15

przeciez szczescie mezczyzny nie zalezy od zony, tylko od kobiet ktorych nie poslubil :)

[smilie=icecream.gif] :serce:
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości