Miłość

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Mafi » środa, 11 paź 2006, 15:53

WZT napisał(a):
Mafi napisał(a):Może nawet by mi Ciebie szkoda było, ale... ale nie jest.
Pozdro.



chyba sie mydlem w plynie sie potne z takiego oto powodu....


kazdy pisze o milosc jak che jak to czuje -bo z tego pamietam pan Miodek nie wydal slownika pt. Jak poprawnie wyslawiac sie na temat milosci.
Milosc to takie cos ze kazdy ja rozumie na inny sposob i inaczej oniej pisze/ mowi itp.

zdrowka
zycze

Chyba się nie zrozumieliśmy. Mnie nie chodzi o to co uważasz za miłość itp...
Ale niektóre rzeczy są dla mnie niesmaczne, takie jak żarty o pedofilii. I skończyłam. jasno to napisałam, jaśniej się nie da.
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez Hayes » środa, 11 paź 2006, 15:55

chyba sie mydlem w plynie sie potne z takiego oto powodu....


kazdy pisze o milosc jak che jak to czuje -bo z tego pamietam pan Miodek nie wydal slownika pt. Jak poprawnie wyslawiac sie na temat milosci.
Milosc to takie cos ze kazdy ja rozumie na inny sposob i inaczej oniej pisze/ mowi itp.

zdrowka
zycze


:? :(
tylko że Ty mylisz różne dewiacje z uczuciem, które każdy próbuje nazwać po swojemu
Ostatnio edytowano czwartek, 1 sty 1970, 01:00 przez Hayes, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Hayes
Dyskutant
 
Posty: 162
Dołączył(a): piątek, 3 lut 2006, 19:55
Lokalizacja: Starówka

Postprzez barmaid » środa, 11 paź 2006, 17:32

Co to miłość...czysta, bezinteresowna, wzajemna.... dowiedziałam się w chwili, kiedy pani położna z niewielkim wąsem położyła mi maleńkie, fioletowe stworzonko na brzuchu.... To jest miłość...resztę jak zwał, tak zwał.... Dla mnie tylko taka miłośc się liczy, tylko ta jest najprawdziwsza....
Avatar użytkownika
barmaid
Rycerz forum
 
Posty: 1054
Dołączył(a): niedziela, 19 lut 2006, 18:18

Postprzez olciak » środa, 11 paź 2006, 17:47

Ja swojego pierwszego koswza dostałem w 8 klasie, klientka wyjechala nic o tym nie mówiąć. Ale teraz ciesze sie ze tak sie sprawy potoczyły, bo mam tak wspaniałą dziewczyne, ze niezamieniłbym jej na żadną inną.
olciak
Rozgrzewa się
 
Posty: 23
Dołączył(a): poniedziałek, 2 paź 2006, 11:42

Postprzez Tisaja » środa, 11 paź 2006, 17:57

"Miłość to nie staw, w którym można zawsze znaleźć swoje odbicie. Miłość ma przypływy i odpływy. Ma też swoje rozbite okręty, zatopione miasta, ośmiornice, skrzynie złota i pereł. Ale perły leżą głęboko..."

Autor: Erich Maria Remarque
Avatar użytkownika
Tisaja
Gwiazdor
 
Posty: 1686
Dołączył(a): wtorek, 31 maja 2005, 16:51
Lokalizacja: Wyszłam z morza
Gadu-Gadu: 6759706

Postprzez stary_zgred » środa, 11 paź 2006, 18:08

Miłość uskrzydla i uwzniośla.

Seks? Te śmieszne ruchy niegodne filozofa??

Jest konieczny, niestety.
Avatar użytkownika
stary_zgred
Dyskutant
 
Posty: 156
Dołączył(a): wtorek, 24 sie 2004, 13:29

Postprzez Rudziątko » czwartek, 12 paź 2006, 12:56

Pierwsza miłość tak naprawde to poczułam ją 6 lat temu,niestety po 5 latach może nie miłośc zanikła ale zbyt dużo złego się stało:(:(
a teraz czas na nowe doznania...;) :wink: :wink: :wink:
Avatar użytkownika
Rudziątko
Coś tam napisał
 
Posty: 58
Dołączył(a): niedziela, 8 paź 2006, 08:27
Lokalizacja: Kołobrzeg :)

Postprzez rex » czwartek, 12 paź 2006, 18:48

ja ze swojej strony polecam piękną książkę "Płonące dusze" Leona Degrelle .. o milosci chyba tez cos tam bylo, w kazdym razie mozna ja otworzyc na dowolnej stronie, wybrac dowolne zdanie i sie zachwycac, kazde jest piekne i zawiera jakas glebsza mysl ..
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez _Sandman_ » czwartek, 12 paź 2006, 19:00

Miłość jest jak sraczka, Kiedyś przechodzi. :lol:
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez rex » czwartek, 12 paź 2006, 19:14

no wiesz .. często myli się miłość z zauroczeniem ;) .. to raczej zauroczenie przechodzi .. i pozostaje szara rzeczywistosc :P ..
Avatar użytkownika
rex
Mistrz klawiatury
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 29 wrz 2006, 19:52
Lokalizacja: Szczecin/Kołobrzeg

Postprzez _Sandman_ » czwartek, 12 paź 2006, 21:05

nie no spoko Miłosć jest ważna, prawie tak jak piłka nożna !!!
Avatar użytkownika
_Sandman_
Coś tam napisał
 
Posty: 62
Dołączył(a): niedziela, 20 lis 2005, 13:11
Lokalizacja: Kopydłowo

Postprzez atram » czwartek, 12 paź 2006, 21:24

Jak to jest z tą miłością? Co z tymi "motylkami w brzuchu"???
Czy bycie z kimś latami jesli nie czuło się i nie czuje tych "motylków" to tylko przyzwyczajenie?
atram
Coś tam napisał
 
Posty: 53
Dołączył(a): sobota, 12 sie 2006, 21:58
Lokalizacja: stąd

Postprzez kamila » czwartek, 12 paź 2006, 21:28

atram napisał(a):Czy bycie z kimś latami jesli nie czuło się i nie czuje tych "motylków" to tylko przyzwyczajenie?
tak i współczuje jeśli ktoś tego doznał, doznaje, bo traci lata na poznawanie "świata"
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości