WZT napisał(a):Mafi napisał(a):Może nawet by mi Ciebie szkoda było, ale... ale nie jest.
Pozdro.
chyba sie mydlem w plynie sie potne z takiego oto powodu....
kazdy pisze o milosc jak che jak to czuje -bo z tego pamietam pan Miodek nie wydal slownika pt. Jak poprawnie wyslawiac sie na temat milosci.
Milosc to takie cos ze kazdy ja rozumie na inny sposob i inaczej oniej pisze/ mowi itp.
zdrowka
zycze
Chyba się nie zrozumieliśmy. Mnie nie chodzi o to co uważasz za miłość itp...
Ale niektóre rzeczy są dla mnie niesmaczne, takie jak żarty o pedofilii. I skończyłam. jasno to napisałam, jaśniej się nie da.


..
!