nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report » środa, 11 paź 2006, 16:04

WZT napisał(a):
report napisał(a): ale ta satyra i kontrowersyjność nie ma nic wspólnego z tzw. polityką...


tutaj sie niezgodze- jesli spiewaja o pewnym radiu, pewnej partii- to chyba to jest polityka no nie???Nawet jesli spiewaja to na przesmiewczy sposob....


e tam,,,... wczoraj robiłem program na dachu hotelu pielegniarek i akurat przelatywały kaczki - więc o tym powiedziałem i pewien znajomy mówi mi dzis w sklepiej ale pan pojechał z tymi kaczorami....

odbieram butelkę na ludowo i wesoło.... tak samo śpiewa o pijakach, palaczach, nerwusach, pedałach itp... nie widze w tym polityki
report
 

Postprzez Demurrer » środa, 11 paź 2006, 18:27

report napisał(a):

odezwałeś się dla sprawy - bo zespół jest antypisowski - więc czułeś się w obowiązku - rozumiem - ale ta satyra i kontrowersyjność nie ma nic wspólnego z tzw. polityką...



pytasz więc w temacie, czy zespół (klip) kontrowersyjny
odpowiadam – nie, dodam – banalny i kiepski.

Twierdzisz, że go nie reklamujesz
Powiem - mijasz się z prawdą.

Pisałem gdzieś o polityce?
Nie

sam wyciągasz wnioski nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości i potem je komentujesz?
Tak
– i rozumiem, że robisz to z przyzwyczajenia
więc wybaczam
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez Konsul » środa, 11 paź 2006, 18:33

Się Reporcik w buteleczkę sam nabił:)., very fany:).
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez report » środa, 11 paź 2006, 21:42

macie rację. przepraszam że rozpocząłem ten temat. przepraszam i spylam - w skrócie pis...
report
 

Postprzez Konsul » środa, 11 paź 2006, 21:48

Papapapa. Się nie rozpyl na pyłki tylko :lol:
Avatar użytkownika
Konsul
Gwiazdor
 
Posty: 1691
Dołączył(a): poniedziałek, 10 lip 2006, 15:59
Lokalizacja: prawie z Słońca

Postprzez Demurrer » czwartek, 12 paź 2006, 07:03

report napisał(a):macie rację. przepraszam że rozpocząłem ten temat. przepraszam i spylam - w skrócie pis...


tak, tak report
niektórzy wszędzie widzą gołe d.py, a inni widzą wszędzie pis.
Od filozo-dra się zaraziłeś? A może on od Ciebie?
Zasięgnę wiedzy, bo nie wiem, czy to uleczalne i dam znać jakby co.
Póki co trzymaj się.
Avatar użytkownika
Demurrer
Gwiazdor
 
Posty: 1553
Dołączył(a): środa, 8 lut 2006, 21:23
Lokalizacja: Bydzia

Postprzez report » czwartek, 12 paź 2006, 08:42

Demurrer napisał(a):
report napisał(a):macie rację. przepraszam że rozpocząłem ten temat. przepraszam i spylam - w skrócie pis...


tak, tak report
niektórzy wszędzie widzą gołe d.py, a inni widzą wszędzie pis.
Od filozo-dra się zaraziłeś? A może on od Ciebie?
Zasięgnę wiedzy, bo nie wiem, czy to uleczalne i dam znać jakby co.
Póki co trzymaj się.


zamelduj do centrali, że wygrałes pojedynek słowny - tylko już zapomniałeś o co chodziło...


Wysłany: 2006-10-07, 15:33 nowe klipy butelki - kontrowersyjne ?
Nowe klipy Butelki w TKK – umieszczam ten temat w tym miejscu, bo za każdym razem, pojawienie się Butelki na antenie wywołuje ciekawe opinie – będzie m.in. pieśń o LPR- oraz najnowszy o dekoderze pewnej telewizji... nadaje je już Polsat i tv stacje muzyczne, w radiu Butelka jeszcze rzadko, ale tu i tam... jest przyswajana. Piszcie zatem jak Wam się podobają – a sam Butelka już 14 bm. w latarni zagra na żywo... wraz z toruńskim zespołem Taz i kołobrzeskim Scratem w starym i nowym składzie.

[smilie=band.gif] [smilie=band.gif] [smilie=band.gif]

razem trzy kapele z okazji Dnia Edukacji Narodowej - ojjjjj.... będzie głośno
report
 

Postprzez report » piątek, 13 paź 2006, 19:28

idę przykleic plakat w laternie - trudno niech będzie, ze raklamuję
report
 

Poprzednia strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości