?
Konsul napisał(a):Choć w zatankowanej przez Jacka Zielińskiego benzynie było 15 proc. wody, to prokuratura umorzyła postępowanie ze względu na "brak ustawowych znamion przestępstwa". Wszystko przez wadliwe rozporządzenie ministra gospodarki.
Jakość benzyny wyznaczają 23 parametry opisane w rozporządzeniu ministra gospodarki. Problem w tym, że nie wszystkie z nich mogą być dowodem w sądzie, gdyż w rozporządzeniu nie ma metod ich badania - czytamy w gazecie.
W efekcie wartość dowodową dla sądu ma jedynie dziesięć parametrów benzyny. Reszta, wśród nich także ilość wody, może być w sądzie zakwestionowana.

ewe napisał(a):No i po co kupowac takie niepewne paliwko ? 15% wody , 15 % Bóg wie jeszcze czego , a w tym wszystkim wiele innych śmieci .
Ropniacy mają lepiej ,do Biedronki po kilka literków oleju rzepakowego ,do baku i przynajmniej wiedzą ,że jeżdżą ekologicznie
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości