[zabawa] Jaki to banknot?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:05

Chater_ napisał(a):Mnie interesuje, skąd i FiDa i U-S taka wiedza o banknotach?


Ja również sugeruję się istotnymi szczegółami i postaciami. Kultura i sztuka zawsze mnie pociągały.
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:13

piter_Radzikowo napisał(a):
Chater_ napisał(a):Mnie interesuje, skąd i FiDa i U-S taka wiedza o banknotach?


to nie wiedzieles ze Fido i US maja pralnie brudnych pieniedzy :D


Fido, odkryli nas... :( zwijamy interes?? :wink:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:16

U-S napisał(a):
piter_Radzikowo napisał(a):
Chater_ napisał(a):Mnie interesuje, skąd i FiDa i U-S taka wiedza o banknotach?


to nie wiedzieles ze Fido i US maja pralnie brudnych pieniedzy :D


Fido, odkryli nas... :( zwijamy interes?? :wink:


spoko maroko. niczego nam nie udowodnia!
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez U-S » poniedziałek, 3 lip 2006, 19:25

Zaufam wspólnikowi :wink:
Avatar użytkownika
U-S
Weteran
 
Posty: 534
Dołączył(a): wtorek, 18 paź 2005, 14:49
Lokalizacja: stąd

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:36

nr 6

Obrazek
Flo_
 

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:39

zle
Flo_
 

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:44

nie
Flo_
 

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:44

ptaku napisał(a):Oman

'Oman położony jest w południowo-wschodniej części Półwyspu Arabskiego, nad morzem Arabskim.'
'Monarchia absolutna, głową państwa, szefem rządu, ministem spraw zagranicznych, obrony i finansów jest sułtan obecnie Kabus ibn-Said. W kraju nie ma parlamentu, konstytucji i partii politycznych, obowiązuje prawo muzułmańskie Szariat.'

Źródło: wikipedia.org


zgadza sie
Flo_
 

Postprzez FiDo » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:46

daj kurde jakies amerykanskie dolary w koncu :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 20:54

nr 7

Obrazek

Ciekawe kto strzeli Rosja :P
Flo_
 

Postprzez Flo_ » poniedziałek, 3 lip 2006, 21:29

zapomnialem napisac :P


zgadza sie :)
Flo_
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 12 gości