NataliaW napisał(a):taa....lufa jest ok....![]()
Skot nie jest taki fajny jak czołg (lufy nie ma ), ale też jest ok...![]()
I jak tu nie lubić swojej pracy....![]()
Obrazek
Ej, to chyba nie jest SKOT, tylko BWP

Bruno napisał(a):BLAaa napisał(a):Ej, to chyba nie jest SKOT, tylko BWP![]()
Przykro mi BLAaa, Natalia ma racje. BWP to pojazd gasienicowy
Wystepowal w 3 wersjach: BWP-1, BWP-2, BWP-3.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości