. Ruda, bardzo ładne fotki, ale pierwsza bardziej mi się podoba 
Staszek napisał(a):RUDA napisał(a):Staszek napisał(a):RUDA napisał(a):Staszek napisał(a):RUDA A MASZ CHŁopaka?
a coz to za pytanie Staszku
bo chciałem ci sie oświadczyć
tak teraz, tutaj ?
no jak nie teraz to jutro kupie kwiatki i pierscionek z bryjlajtem

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości