Mafi, Tiss i ptaku... się zaplątał...

no wlasnie nie caly czas, a zdjec pstryknalem pareSylwia napisał(a):proszę na e-maila: r-sy@wp.plkulA napisał(a):Sylwia napisał(a):siostra, masz lepsze zdjęcia![]()
Sylwia a Ty nie widzialas sesji ktora ja jej zrobilem, niektore zdjecia sa normalnie boskie![]()
kiedy Ty robiłeś jej wczoraj zdjęcia, jak ona cały czas obok mnie była?
Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 16 gości