Flo napisał(a):odbieram Twoje zdjecie, ale jest tak koszmarne ze z przerazenia zabijam sie o slup i nie donosze Ci go
chce byc malomowny, ale nie niemy
kamila napisał(a):masz wolne, siedzisz sobie w domu, aż nagle sąsiedzi stwierdzili, że porobią trochę dziur w ścianie, na obrazy, a oni są malarzmi..
chcę odpocząć..

Flo napisał(a):
chce zjesc twarozek ze szczypiorkiem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości