
ZAINTERESOWANA napisał(a):Jasne, na świeżym powietrzu przy cudnie pachnącym grillu....![]()

kamila napisał(a):Adit: to chyba dobrze
ja też wybywam, ale nocą, hyhy. Biedni Ci kosmici, no nie, WZT?

Adit napisał(a):kamila napisał(a):Adit: to chyba dobrze
ja też wybywam, ale nocą, hyhy. Biedni Ci kosmici, no nie, WZT?
jak najbardziej...jak najbardziej...
![]()
a tak w ogole to czy Ty i WZT nie planujecie napasci na konkretnego ufoludka?
![]()

WZT napisał(a):kamila, nieurszam ich bo niemoge ich dogonic za pomoca 3 konczyn.... a co do mysli to juz robisz spore postepy w leczeniu siebie ... pamietaj grunt to uswiadomoic sobie ze jestes chora![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

WZT napisał(a):kamila,![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
A kiedy wychodzicie do latarni i w ile osob to moze ja tez sobie "skocze"do latarni?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości