imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Didi » piątek, 5 sie 2005, 03:37

ostatnimi czasy oceloty po wystepach przychodza z paniami do River :P
Avatar użytkownika
Didi
Rycerz forum
 
Posty: 1335
Dołączył(a): środa, 18 cze 2003, 10:34
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez ZAINTERESOWANA » piątek, 5 sie 2005, 13:23

Jasne, na świeżym powietrzu przy cudnie pachnącym grillu.... :mg: :brawo:
Avatar użytkownika
ZAINTERESOWANA
Mieszka tu
 
Posty: 956
Dołączył(a): czwartek, 24 lut 2005, 13:31
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » piątek, 5 sie 2005, 16:05

ZAINTERESOWANA napisał(a):Jasne, na świeżym powietrzu przy cudnie pachnącym grillu.... :mg: :brawo:


wnioskując po częstotliwości pisania postów w tym temacie, można swterdzić, że Pani ZAINTERESOWANA to bardzo imprezowa kobitka :wink: :wink: :drunk: :drunk:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 5 sie 2005, 16:27

Adit: to chyba dobrze :P

ja też wybywam, ale nocą :twisted: , hyhy. Biedni Ci kosmici, no nie, WZT? :wink:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Suzy » piątek, 5 sie 2005, 17:28

zdaje się, że dziś zawyżę średnią wiekową w Latarni :roll:
Avatar użytkownika
Suzy
Gwiazdor
 
Posty: 1814
Dołączył(a): wtorek, 26 paź 2004, 17:57
Lokalizacja: :: mało istotne ::

Postprzez Adit » piątek, 5 sie 2005, 17:32

kamila napisał(a):Adit: to chyba dobrze :P

ja też wybywam, ale nocą :twisted: , hyhy. Biedni Ci kosmici, no nie, WZT? :wink:

jak najbardziej...jak najbardziej...
:spoko: :spoko: a tak w ogole to czy Ty i WZT nie planujecie napasci na konkretnego ufoludka? :wink: :wink:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez r00t » piątek, 5 sie 2005, 17:43

...dzisaj Antidotum :cool2:
Avatar użytkownika
r00t
Administrator
 
Posty: 1115
Dołączył(a): czwartek, 29 maja 2003, 08:44
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » piątek, 5 sie 2005, 17:55

Adit napisał(a):
kamila napisał(a):Adit: to chyba dobrze :P

ja też wybywam, ale nocą :twisted: , hyhy. Biedni Ci kosmici, no nie, WZT? :wink:

jak najbardziej...jak najbardziej...
:spoko: :spoko: a tak w ogole to czy Ty i WZT nie planujecie napasci na konkretnego ufoludka? :wink: :wink:

On nikogo nie rusza, to ja mam wuzdane myśli :shy: :vampir:

Suzy: być moze się spotkamy ;)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 5 sie 2005, 18:02

WZT napisał(a):kamila, nieurszam ich bo niemoge ich dogonic za pomoca 3 konczyn.... a co do mysli to juz robisz spore postepy w leczeniu siebie ... pamietaj grunt to uswiadomoic sobie ze jestes chora :P :P :devil2: :devil2: :devil2: :devil2: :devil2: :devil2:

a chcesz mieć złamaną drugą nogę? :devil: :>
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez kamila » piątek, 5 sie 2005, 18:08

WZT napisał(a):kamila, :< :< :< :< :<

A kiedy wychodzicie do latarni i w ile osob to moze ja tez sobie "skocze"do latarni?

ide ja, Hi-Hot, agent [z tego co mi wiadomo], a przed latryną, gdzieś opłukać gardziołoko i obejrzeć film u Agi [ten od Ciebie], idę do niej po 21:00 :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Adit » piątek, 5 sie 2005, 18:09

kamila napisał(a):On nikogo nie rusza, to ja mam wuzdane myśli :shy: :vampir:


to już wiem kogo mam szerokim łukiem omijać :P :P
A u mnie szykuje się kolejny wieczór-niespodzianka
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości