możecie się zakładać o co chodzi

kulA napisał(a):i co w tym szokujacego?? nie rozumiem za bardzo, ogolil glowe, i???

Flo napisał(a):kulA napisał(a):i co w tym szokujacego?? nie rozumiem za bardzo, ogolil glowe, i???
ja i Bruno golimy wciaz glowy na lyso i jakos nikt nam brawo nie bije![]()
Zatem popieram kule

NataliaW napisał(a):Jejku Raciku.............
Ja chyba wolałam poprzednią wersje.....a jak moja mamusia?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości