. Brawa dla Sylwii! 
report5 napisał(a):kamila, taka sliczna zaraz ktoś się zakocha
, a i uważajcie na uciekające lody 
McCool napisał(a):Sylwia napisał(a):kamila napisał(a):taaa... ja też idę, ale kuźwa sama. Brawa dla Sylwii!
ah ta siostrzana miłość...aż się łezka w oku kręci...
, a bawilam sie w latrynce 
Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider] i 9 gości