
NataliaW napisał(a):Fajny kolor okularów....powiało energertyzującą mocą mandarynek
ps.dokładnie taka tapicerke też miałam swego czasu na kanapie...
mi tam sie podobaUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości