MadziUlka napisał(a):Morland napisał(a):MadziUlka napisał(a):I tak praktycznie każdy wie tutaj która to ja
więc nie muszę się dekonspirować
Mogę wrzucić Twoją fotkę? Mogę? Mogę? Mogę?
Nawet się nie waż
cziken

MadziUlka napisał(a):Morland napisał(a):MadziUlka napisał(a):I tak praktycznie każdy wie tutaj która to ja
więc nie muszę się dekonspirować
Mogę wrzucić Twoją fotkę? Mogę? Mogę? Mogę?
Nawet się nie waż

FiDo napisał(a):MadziUlka napisał(a):Nie no dobra koniec offtopów.....
skoro wkleiłeś juz moje zdjęcie to nie muszę się już dekonspirować
jezeli przyznajesz sie, ze to twoje zdjecie, to rzeczywiscie. nie musisz

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości