Dekonspiracja ludzikow z forum

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez McCool » niedziela, 5 mar 2006, 21:15

Mafi napisał(a):Wiem, że mnie tu pełno ;p ale nauczyłam się obsługiwać serwer (znaczy chłopaki mnie nauczyli thx :*) więc muszę wypróbować :) fota stara- już podobne były :p
Ja i bilard (dodam, że idzie mi kiepsko, w ogóle nie moge nauczyć się grac w to cholerstwo- no pipka jestem noo ;p )
Obrazek

fotka wyglada jakbys garba miała :P ale z garbem Ci do twarzy więc ładnie wyszłaś :D :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Olcia » niedziela, 5 mar 2006, 22:25

Karol, to plac św. Marka?
czy jakoś inaczej tam się nazywa.. ale napewno w Wenecji? dobrze myśle?
Avatar użytkownika
Olcia
Rycerz forum
 
Posty: 1077
Dołączył(a): środa, 8 gru 2004, 15:57

Postprzez FiDo » niedziela, 5 mar 2006, 22:54

znowu renifer. tym razem bez swoich 'wplywowych' przyjaciol 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez yennefer » niedziela, 5 mar 2006, 23:05

hyh, FiDo, dzieki. pozwoliłam sobie na zamieszczenie przy okazji portfolio,zdjęcia najbardziej aktualne, bo sprzed godziny :P
Fido radził, zeby ostatniego nie wklejać, ale co tam... takie miny to moja specjalność :lol: :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Vin » niedziela, 5 mar 2006, 23:07

Fajna laseczka yennefer z Ciebie [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez FiDo » niedziela, 5 mar 2006, 23:08

Vincenta napisał(a):Fajna laseczka yennefer z Ciebie [smilie=icecream.gif]


a Ty jak sie bedziesz ciagle tymi lodami opychac, nie bedziesz fajna laseczka :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Vin » niedziela, 5 mar 2006, 23:10

Ja już mogę się opychać. [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez McCool » niedziela, 5 mar 2006, 23:12

yennefer napisał(a):Fido radził, zeby ostatniego nie wklejać, ale co tam... takie miny to moja specjalność :lol: :lol:

oczęta to Ty masz jak ten kotek ze szreka 2 :P
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez yennefer » niedziela, 5 mar 2006, 23:15

Vincenta - dziekuje, hyhy.
McCool - ja dzis jestem po nieprzespanej nocy..prosze wybaczyc mi te glupie miny :lol:
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Vin » niedziela, 5 mar 2006, 23:19

Obrazek

Fifi też jest bardzo fajna laseczka. [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez yennefer » niedziela, 5 mar 2006, 23:21

potwierdzam, zeby Mafi nie mowila glupot ;) :P
Avatar użytkownika
yennefer
Mieszka tu
 
Posty: 961
Dołączył(a): wtorek, 30 mar 2004, 23:27
Lokalizacja: ...

Postprzez Mafi » niedziela, 5 mar 2006, 23:21

Vincenta napisał(a):Obrazek

Fifi też jest bardzo fajna laseczka. [smilie=icecream.gif]


:lol: dzięki :) (o ten komplement sama się upomniałam, bo pozazdrościłam Yen. :) )
A do tego jestem garbata i nie umiem trzymać kija... bilardowego :D yeah :)
Avatar użytkownika
Mafi
Gwiazdor
 
Posty: 1634
Dołączył(a): piątek, 14 maja 2004, 21:01
Lokalizacja: Kołobrzeg
Gadu-Gadu: 5335991

Postprzez McCool » niedziela, 5 mar 2006, 23:29

Mafi napisał(a):A do tego jestem garbata i nie umiem trzymać kija... bilardowego :D yeah :)

to miało znaczyć że ładnie wyszłaś :D:D:D::D :D
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Postprzez Vin » poniedziałek, 6 mar 2006, 10:43

Mafi napisał(a):
Vincenta napisał(a):Obrazek

Fifi też jest bardzo fajna laseczka. [smilie=icecream.gif]


:lol: dzięki :) (o ten komplement sama się upomniałam, bo pozazdrościłam Yen. :) )
A do tego jestem garbata i nie umiem trzymać kija... bilardowego :D yeah :)


Fifka, ale to tylko fizjologia - do skorygowania. [smilie=icecream.gif]
A co do kija - z czasem będziesz nim jak zawodowiec wywijała. [smilie=icecream.gif]
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Flo » poniedziałek, 6 mar 2006, 10:57

i znowu za duzo wklejania i a za malo zdjecx wklejania - juz rymuje normalnie :P
Avatar użytkownika
Flo
Arcymistrz
 
Posty: 3981
Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
Lokalizacja: pod spodem
Gadu-Gadu: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości