WZT napisał(a):
mozesz dac wiekszy ten obrazek bo slabo widac.....
jakbym mógł to bym dał
jak co pisz do orkiestry - oni robili 
Achaja napisał(a):Flo napisał(a):Achaja napisał(a):No i właśnie to jest to co daje integracja, ale mam nadzieje, że jak będzie cieplej to ogniska też jakieś będą
juz ja sie z Budyniem postaram o ogniska
Brzmi zachęcająco, ale teraz jeszcze trochę za zimno


ale nauczyłam się obsługiwać serwer (znaczy chłopaki mnie nauczyli thx
) więc muszę wypróbować
fota stara- już podobne były
)
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości