WZT napisał(a):MadziUlka napisał(a):czy naprawdę tak bardzo chcesz abym ja tutaj zamieściła
daj my ciebie bradzo ladnie prosimy!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Przemyśle to


MadziUlka napisał(a):WZT napisał(a):MadziUlka napisał(a):czy naprawdę tak bardzo chcesz abym ja tutaj zamieściła
daj my ciebie bradzo ladnie prosimy!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Przemyśle to
"przejedzą się"...kulA napisał(a):jeepi_srs napisał(a):Dobra kiedys musi byc ten pierwszy raz. Ja i moja ukochana![]()
no nie taki pierwszy, juz sie pojawiales przy okazji umieszczania zdjec z meczow na arce

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości