kurczaczek napisał(a):Demurrer napisał(a):kurczaczek napisał(a):Ale checa!![]()
Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz...![]()
![]()
Na jakim?
Polska - Argentyna
Liga Światowa
Śiatkówka Mężczyzn
Bydgoszcz Maj 2005
Jasne

Demurrer napisał(a):kurczaczek napisał(a):Demurrer napisał(a):kurczaczek napisał(a):Ale checa!![]()
Demurrer byliśmy razem na meczu wiesz...![]()
![]()
Na jakim?
Polska - Argentyna
Liga Światowa
Śiatkówka Mężczyzn
Bydgoszcz Maj 2005
Jasne
BLAaa napisał(a):Demurrer napisał(a):Mam dziś nastrój, więc niech będzie.
Demurrer gdzieś tam:
[url=http://images1.fotosik.pl/25/clwsc288gcgeohn9m.jpg]Obrazek[/URL]
Demurrer w domowych pieleszach i okularesach:
[url=http://images2.fotosik.pl/25/a57f2qga4en7a45am.jpg]Obrazek[/URL]
O kurcze, wygladasz jak młodszy klon

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości