
Baltazar Gąbka napisał(a):Madziulka zamiast gadac dawaj jakas fote
)MadziUlka napisał(a):Baltazar Gąbka napisał(a):Madziulka zamiast gadac dawaj jakas fote
jak do tej pory żadna moja fota tu nie zawitała
i jak narazie nic się nie składa aby jakaś się tu pojawiła
(sorka za offtopa)
MadziUlka napisał(a):I tak praktycznie każdy wie tutaj która to ja
więc nie muszę się dekonspirować
dawaj, dawaj, dawajUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości