Achaja napisał(a):Bonhart napisał(a):ja to nawet piwa pic nie moge a co tu mowic o zabawie...najwczesniej za tydzien gdzies wyskocze... ale coz takie zycie...
choroba?? - ja w ubiegłym tygodniu byłam na antybiotyku - dobrze, ze to mija
po zabiegu jestem...a raczej po narkozie... do tego nos musi sie leczyc... leki biore... no wiec tak to wyglada... ale bedzie lepiej
... od 3 stycznia bez % hehe
choroba?? - ja w ubiegłym tygodniu byłam na antybiotyku - dobrze, ze to mija 
,ale nie sama
ja ni cholery bym nie wytrzymal 
Ale już niedługo sobie to na pewno odbiję
Póki co wieczory filmowe, brzoskwinie z puszki, gorące herbatki z sokiem malinowym i muzyka, która pomaga wyjść z najgorszej choroby 