imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Bonhart » sobota, 13 sty 2007, 09:08

Achaja napisał(a):
Bonhart napisał(a):ja to nawet piwa pic nie moge a co tu mowic o zabawie...najwczesniej za tydzien gdzies wyskocze... ale coz takie zycie...


[smilie=console.gif] choroba?? - ja w ubiegłym tygodniu byłam na antybiotyku - dobrze, ze to mija :D


po zabiegu jestem...a raczej po narkozie... do tego nos musi sie leczyc... leki biore... no wiec tak to wyglada... ale bedzie lepiej :)... od 3 stycznia bez % hehe
Avatar użytkownika
Bonhart
Rycerz forum
 
Posty: 1042
Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
Lokalizacja: Co za różnica...

Postprzez Syriusz » sobota, 13 sty 2007, 11:26

Domowa impreza.....wszystkie dzieci kooooooochaaaaa! I chce by też inni kochali ją choć trochę :wink: :gwizd: :gwizd:
Avatar użytkownika
Syriusz
Mistrz klawiatury
 
Posty: 315
Dołączył(a): czwartek, 30 lis 2006, 12:40
Lokalizacja: z tamtąd

Postprzez MadziUlka » sobota, 13 sty 2007, 21:47

oczywiście że tak :)
tym razem w kinepolis na apocalypto :P
a potem to się jeszcze zobaczy ;)
Avatar użytkownika
MadziUlka
Mistrz klawiatury
 
Posty: 300
Dołączył(a): wtorek, 9 mar 2004, 17:33
Lokalizacja: z rajskiej doliny :)

Postprzez m@rta » sobota, 13 sty 2007, 22:06

siedzę dziś w domu :roll: ,ale nie sama :wink:
Avatar użytkownika
m@rta
Bywalec
 
Posty: 43
Dołączył(a): piątek, 5 sty 2007, 17:56

Postprzez kurczaczek » sobota, 13 sty 2007, 22:29

Urodzinki spędzam w domku razem z Moim Miśkiem Pyśkiem.
Avatar użytkownika
kurczaczek
Terminator
 
Posty: 768
Dołączył(a): sobota, 3 kwi 2004, 18:25
Lokalizacja: Kołobrzeg - Gdańsk
Gadu-Gadu: 2785812
Skype: kurczaczek.

Postprzez james » sobota, 13 sty 2007, 22:56

Bonhart napisał(a):
Achaja napisał(a):
Bonhart napisał(a):ja to nawet piwa pic nie moge a co tu mowic o zabawie...najwczesniej za tydzien gdzies wyskocze... ale coz takie zycie...


[smilie=console.gif] choroba?? - ja w ubiegłym tygodniu byłam na antybiotyku - dobrze, ze to mija :D


... od 3 stycznia bez % hehe


czlowieku jak ty dajesz rade?? :shock: ja ni cholery bym nie wytrzymal :roll:
ja dzis nie baluje..wypilem pare piwek i ide spac bo jutro studiowac trza ;/
Avatar użytkownika
james
Mistrz klawiatury
 
Posty: 321
Dołączył(a): piątek, 28 paź 2005, 15:52
Lokalizacja: z dupy

Postprzez Olga » sobota, 13 sty 2007, 23:12

Biorąc pod uwagę, że moje zatoki nie pozwalają mi jeszcze na szlajanie się po mieście, organizm jest zbyt słaby na tańce, a antybiotyk odbiera mi szansę napicia się to... powoli zapominam co to jest impreza :lol: Ale już niedługo sobie to na pewno odbiję ;) Może za tydzień [smilie=mml.gif] Póki co wieczory filmowe, brzoskwinie z puszki, gorące herbatki z sokiem malinowym i muzyka, która pomaga wyjść z najgorszej choroby :D
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » niedziela, 14 sty 2007, 18:30

w autobusie trochę się kimnęłam, później na ramieniu mamy.. znaczy się niewyspana, ale na koncert do Latarni Morskiej pójdę :) , a wcześniej do jednej pięknej co by sama nie piła piwa :P :*
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report » niedziela, 14 sty 2007, 20:38

kamila napisał(a):w autobusie trochę się kimnęłam, później na ramieniu mamy.. znaczy się niewyspana, ale na koncert do Latarni Morskiej pójdę :) , a wcześniej do jednej pięknej co by sama nie piła piwa :P :*


no to w końcu chyba się tukniemy browcem - do zooo
report
 

Postprzez Eonica » niedziela, 14 sty 2007, 22:55

Bonhart napisał(a):ja to nawet piwa pic nie moge a co tu mowic o zabawie...najwczesniej za tydzien gdzies wyskocze... ale coz takie zycie...


No to chyba coś nie pykło.... ale cóż takie życie ;/
Avatar użytkownika
Eonica
Weteran
 
Posty: 503
Dołączył(a): środa, 31 maja 2006, 22:12
Lokalizacja: K-g / Bydgoszcz
Gadu-Gadu: 6729137

Postprzez kulA » niedziela, 14 sty 2007, 23:15

wlasnie ze spodka wrocilem, wiekszosc koncertow olalem bo nie sposob caly dzien by tam siedziec, ale na dwoch fajnych bylem, Daab i Myslovitz, bylo super
Avatar użytkownika
kulA
Rycerz forum
 
Posty: 1223
Dołączył(a): sobota, 28 cze 2003, 07:25
Lokalizacja: z domu

Postprzez Jeremiah » niedziela, 14 sty 2007, 23:21

a jak tam świadomość i WIZAWI w Kołobrzegu? nie było mnie w KGU więc wszystko przegapiłem. ;/
Jeremiah
Bywalec
 
Posty: 38
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sty 2007, 14:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sbigneus » wtorek, 16 sty 2007, 16:28

Jeśli ktos bywa w Szczecinie ..

polecam tawernę Cutty Sark .. mozna sie dobrze napic i zjesc .. szeroki wybór i wogole :)

no i klimat swietny .. mozna usiasc przy beczce, na podlodze trociny, na scianach stare mapy ..

ul. Boh. Warszawy 111 :)
Sbigneus
 

Postprzez Josh » wtorek, 16 sty 2007, 17:09

Sbigneus napisał(a):Jeśli ktos bywa w Szczecinie ..

polecam tawernę Cutty Sark .. mozna sie dobrze napic i zjesc .. szeroki wybór i wogole :)

no i klimat swietny .. mozna usiasc przy beczce, na podlodze trociny, na scianach stare mapy ..

ul. Boh. Warszawy 111 :)


I prawie tak miło jak w Fiddler's Green:)
Josh
Nowicjusz
 
Posty: 3
Dołączył(a): sobota, 25 lut 2006, 13:44

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości