przez kulA » niedziela, 7 sty 2007, 18:33
"teraz wszyscy na parkiecie
WIECEJ OGNIA!!!!
kazdy brat i kazda siostra
WIECEJ OGNIA!!!!
East West Rockers da wam dzisiaj
WIECEJ OGNIA!!!!
dajcie WIECEJ OGNIA!!!!
dajcie WIECEJ OGNIA!!!!
dajcie WIECEJ OGNIA!!!!"
wiecej takich imprez, parkiet normalnie plonal, publika szalala a nawijacze dawali czadu, co z tego ze koncert/impreza trawala ponad 5,5 godziny i tak pozostal ogromny niedosyt, chyba najlepszy koncert na jakim bylem kiedykolwiek, a bylem juz na niejednym koncercie