Achaja napisał(a):własnie przed komputerem z lampką wytrawnego czerwonego wina
same pijusy na forum

ptaku napisał(a):W domu. Z panem Ciociosanem, później może zaproszę jakąś Panią Szklaneczkę Whisky. Do towarzystwa dobiorę Pana Ludluma albo Pana Pamuka... Jeszcze nie zdecydowałem.

WZT napisał(a):kulA napisał(a):to wpadaj, zapraszam, bedziemy w klubie rawa, zaraz obok rzeki rawa, okolice ronda w katowicach
ty to zawsze jakis powod znajdziesz aby sie nie napic zemna![]()


Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości