1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Kulo » poniedziałek, 21 mar 2005, 17:49

cale te przedstawienie bylo denne, wlanczajac w to prowadzacego.
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Sylwia » poniedziałek, 21 mar 2005, 18:27

dla sprostowania: było 3 przedstawicieli klasy IIId :P
(w tym ja :mg: )

gratuluje tym, którym kibicowałam tj klasie IId, hehehe
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Olga » poniedziałek, 21 mar 2005, 19:20

Sylwia napisał(a):dla sprostowania: było 3 przedstawicieli klasy IIId :P
(w tym ja :mg: )

gratuluje tym, którym kibicowałam tj klasie IId, hehehe



Ty .. Bartek Z. .... i??
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 19:48

hyhy, a ja będe w gazecie, podeszła do mnie pani zrobiła wywiad, a później foty zaczęła mi pstrykać, ahh.... strój Hamleta furore robi :mg: :lol: :mg:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez MeYa » poniedziałek, 21 mar 2005, 19:51

Sylwia napisał(a):dla sprostowania: było 3 przedstawicieli klasy IIId :P
(w tym ja :mg: )

gratuluje tym, którym kibicowałam tj klasie IId, hehehe


ale na koncowce to nie bylo Cie :P
na koncowce to badano Twoja wiedze z fizyki :D
wiec to sie tak do konca nie liczy :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Peny » poniedziałek, 21 mar 2005, 19:52

Kamila.. masz na mysli tego HELMUTA ? :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 19:53

Peny napisał(a):Kamila.. masz na mysli tego HELMUTA ? :P

hehehe, Siiii. Boski mam strój, ale jutro bedzie trema :roll:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Kulo » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:02

to ty bylas tym makbetem??
Avatar użytkownika
Kulo
Bywalec
 
Posty: 34
Dołączył(a): wtorek, 28 wrz 2004, 21:36
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:03

Kulo napisał(a):to ty bylas tym makbetem??

Nie, Makbetem to ja nie byłam :P Jam Hamlet :twisted:
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez RaCiK » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:27

kamila napisał(a):ahh.... strój Hamleta furore robi :mg: :lol: :mg:




Strój Hamleta? Kurczę, myślałem, że byłaś jednym z muszkieterów.. :wink:
Avatar użytkownika
RaCiK
Mistrz klawiatury
 
Posty: 354
Dołączył(a): niedziela, 14 mar 2004, 21:05
Lokalizacja: zza7gór,7mórz,7lasów

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:29

Zapraszam wszystkich na przedstawienie w którym gram... zobaczycie porażkę roku, ten Kordian mnie przygniótł i cham nie chce zejść ( umiem tekst a na scenie zapominam... głupie romantyczne dzieła)
bierzcie aparaty, kamery i patrzcie na klęskę roku... chyba że można się wycofać...
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:33

Rymek_Hunter napisał(a):chyba że można się wycofać...

:cry:
jak to zapominasz? Nie ma wycofywania się ... trzabyło wcześniej mi mówić, ze nie dasz rady :) oj... Łukaszku :)
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:36

kamila napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):chyba że można się wycofać...

:cry:
jak to zapominasz? Nie ma wycofywania się ... trzabyło wcześniej mi mówić, ze nie dasz rady :) oj... Łukaszku :)

rade dałem... aż do wejścia na scene, jak jeszcze zobacze ze sceny Ole to sie poleje ze smiechu... weźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź masakra... Trzymajta mnie... chyba że Sebe wezme za suflera... :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kamila » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:39

Rymek_Hunter napisał(a):Trzymajta mnie... chyba że Sebe wezme za suflera... :P

Trzymam Cię :mg: , a codo Seby ... buehehe, to juz w ogóle bys nie wyrobił ze śmiechu.

Jaką Ole? :|
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez Rymek_Hunter » poniedziałek, 21 mar 2005, 20:41

"Dziewczyna od poloneza" :P chyba koajrzysz :P :P :P :P
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości