Sylwia napisał(a):dla sprostowania: było 3 przedstawicieli klasy IIId
(w tym ja)
gratuluje tym, którym kibicowałam tj klasie IId, hehehe

kamila napisał(a):Rymek_Hunter napisał(a):chyba że można się wycofać...
![]()
jak to zapominasz? Nie ma wycofywania się ... trzabyło wcześniej mi mówić, ze nie dasz radyoj... Łukaszku

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości