Siła sprawcza słowa. Życzenia i klątwy.

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez report5 » środa, 14 gru 2005, 12:25

NataliaW napisał(a):niech mnie głowa przestanie boleć :?


teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!
teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!
teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!teraz!......... już, :)
report5
 

Postprzez report5 » środa, 14 gru 2005, 12:36

Natalia byś wiedziała jak mi pomogło :serce: :serce:
report5
 

Postprzez report5 » środa, 14 gru 2005, 12:37

report5 napisał(a):Natalia byś wiedziała jak mi pomogło :serce: :serce:
:serce: :serce: :serce: / miałybyć trzy serduszka a nie dwa ...
report5
 

Postprzez report5 » środa, 14 gru 2005, 15:51

dawajcie mi sił bo idę na montaż o dmou dziecka -
report5
 

Postprzez kamila » środa, 14 gru 2005, 15:53

report5 napisał(a):dawajcie mi sił bo idę na montaż o dmou dziecka -
prosze... [smilie=love.gif] [smilie=love.gif] [smilie=love.gif] [smilie=love.gif] [smilie=love.gif] [smilie=love.gif] [smilie=love.gif] , dużo miłości się przyda.
kamila
Arcymistrz
 
Posty: 4036
Dołączył(a): wtorek, 3 sie 2004, 17:40
Lokalizacja: kołobrzeg
Gadu-Gadu: 0

Postprzez report5 » środa, 14 gru 2005, 16:02

Kamila i WZT dziekiz :)))))))))))))))))))))))))))))))))
report5
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 14 gru 2005, 16:25

zyczenie? abym jutro, gdy usiade nad arkuszem, mogla sie skupic...wtedy wszystko bedzie dobrze :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Postprzez Mariol » środa, 14 gru 2005, 16:38

[smilie=wizard.gif] Hokus... Pokus... Czary... Mary... PYK...!!
Pani zamówienie zostało przyjęte. Realizacja w dniu jutrzejszym. Rachunek prześlemy pocztą... :) :przytul:



Swoją drogą życzyłabym sobie przyjaznych tematów jutro na egzaminie...
Proszę... Ja chcę zdać z polskiego... :oops:
Mariol
 

Postprzez Mariol » środa, 14 gru 2005, 17:10

WZT napisał(a):
Mariol napisał(a):
Swoją drogą życzyłabym sobie przyjaznych tematów jutro na egzaminie...
Proszę... Ja chcę zdać z polskiego... :oops:


ale przeciez to probna tylko..... wielkiej tragedii nie bedzie chyba jak sie ja uwali?

z polskiego nam sprawdzi i postawi za nią oceny do dziennika... :(
Mariol
 

Postprzez redlovebloodgirl » środa, 14 gru 2005, 18:58

e tam ocena...nie to jest najwazniejsze. ale wiadomo ze jak probna ci dobrze pojdzie to pozniej masz lepsze nastawienie przed prawdziwa matura, mniej stresu i wieksza pewnosc siebie...
ja tylko prosze o to skupienie :oops:
Avatar użytkownika
redlovebloodgirl
Mieszka tu
 
Posty: 917
Dołączył(a): sobota, 11 wrz 2004, 21:52
Lokalizacja: WestCoast;)dzwirzyno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości