KaucZ napisał(a):Mi sie w latarni podobałoFajno było zobaczyć twarze, których się tam nie spodziewałem XD ( Madziulka np. )
Tak MadziUlka której na początku nie poznałeś
a faktycznie sporo osób z forum było
i nie powiem.. całkiem mi się podobało


Fajno było zobaczyć twarze, których się tam nie spodziewałem XD ( Madziulka np. )

