jedno miejsce


KaucZ napisał(a):A mój samochód mało pali
Ktoś przebija xD ?

KaucZ napisał(a):nie, ale 14tego jakoś bede jechał z KG do Szczecina własnie
wtedy to ja albo w szn będę, albo już od czwartku w domu

KaucZ napisał(a):A mój samochód mało pali
Ktoś przebija xD ?
Kto widzial, ten wie. A kto nie widzial ma szanse zobaczyc mojego żuczka
jest po prostu wspanialy

gratulacjeWZT napisał(a):mozecie do mnie mowic - pan magister![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości