1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 22:44

Adit napisał(a):
niektorzy mnie przebili

oj przebili,przebili..
a czy ktos wie czy jakas niespodzianka sie szykuje u nas w szkole? :P


pierwszy dzień wiosny
godz. 9:00 - 11:00 "Człowiek Renesansu" - szkolny konkurs wszechprzedmiotowy (pol. ang. niem. hist. biol. geo. mat. fiz. chem.)
- uczestniczą chętni
godz. 12:00 - wiosenna impreza w auli

tylko czy my w tym uczestniczymy???
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Sylwia » niedziela, 20 mar 2005, 22:51

"pamiętajcie, my nigdy nie będziemy czwartymi klasami" chyba każdy pamięta ten tekst z zeszłorocznego apelu pożegnania 4 klas :lol: :lol: :lol: :lol:
a skad pomysł, że dla nas jakąś impreze na pożegnanie zrobią? jak sami sobie nie zorganizujemy to nic nie będzie ;) ale ja jestem spokojna, IIId npewno coś wymyśli :mg:
Rymek, ja nie chcę czekać kolejnego miecha na moje płytki. P R O T E S T U J E :!:
chłopakom oddasz pozniej, a mi jutro ;)

jutro to jest w końcu jakiś konkurs czy apel?
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 22:57

najpierw konkurs a potem 'wiosenna stypa' na auli.
oczywiscie ze nam nie zorganizuja. Sami sobie zorganizujemy :)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » poniedziałek, 21 mar 2005, 15:08

oczywiście klas maturalnych na auli dzisiaj nie mialo być, a i tak się wkręciły :D a przynajmniej my - IIIf :roll: ... no i IIIe też zdajsie widziałam :) ... może jutro również się uda?? uda się? powiedzcie, że tak! proszę! ktokolwiek! :cry: BŁAGAM!!! :prosze:

gratuluję klasie IId wygranej :brawo:

Aga i w końcu nie znalazłaś różowego O? :lol:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » poniedziałek, 21 mar 2005, 15:30

Olga napisał(a):oczywiście klas maturalnych na auli dzisiaj nie mialo być, a i tak się wkręciły :D a przynajmniej my - IIIf :roll: ... no i IIIe też zdajsie widziałam :) ... może jutro również się uda?? uda się? powiedzcie, że tak! proszę! ktokolwiek! :cry: BŁAGAM!!! :prosze:

gratuluję klasie IId wygranej :brawo:

Aga i w końcu nie znalazłaś różowego O? :lol:


eee ja widzialam jeszcze IIIb i niewielkie przedstawicielstwo z IIId w postaci jednej osoby:) zbunkrowanej z boku :)
co by nie bylo widac :lol: :lol:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Olga » poniedziałek, 21 mar 2005, 15:35

MeYa napisał(a):
Olga napisał(a):oczywiście klas maturalnych na auli dzisiaj nie mialo być, a i tak się wkręciły :D a przynajmniej my - IIIf :roll: ... no i IIIe też zdajsie widziałam :) ... może jutro również się uda?? uda się? powiedzcie, że tak! proszę! ktokolwiek! :cry: BŁAGAM!!! :prosze:

gratuluję klasie IId wygranej :brawo:

Aga i w końcu nie znalazłaś różowego O? :lol:


eee ja widzialam jeszcze IIIb i niewielkie przedstawicielstwo z IIId w postaci jednej osoby:) zbunkrowanej z boku :)
co by nie bylo widac :lol: :lol:



no taaaak ... IIIb ..... nawet kandydatka na Miss wiosny była :lol: ...... tego jednoosobowego przedstawicielstwa z IIId nie liczę .... biedak chyba się nudził :spac:

twoja klasa jutro idzie na aulę?? bo to zawsze tak jakoś wychodzi, że nam szlaki przecieracie .... wybawcie nas też jutro! :prosze:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez MeYa » poniedziałek, 21 mar 2005, 15:41

Olga napisał(a):
no taaaak ... IIIb ..... nawet kandydatka na Miss wiosny była :lol: ...... tego jednoosobowego przedstawicielstwa z IIId nie liczę .... biedak chyba się nudził :spac:

twoja klasa jutro idzie na aulę?? bo to zawsze tak jakoś wychodzi, że nam szlaki przecieracie .... wybawcie nas też jutro! :prosze:


ekhm.....najpierw przecieramy a potem zawsze obrywamy :lol: :lol: :lol:
ze to niby okropni, niedobrzy i w ogole 'padalce' hehee
ale jutro sa chyba wyznaczona klasy na ta 'sesje popularnonaukowa' wiec chyba raczej nas tam nie bedzie.
Chociaz kto wie :)
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez kawon » poniedziałek, 21 mar 2005, 16:09

Gratulacje dla Mat-Fizu wygranej w konkursie..

Nas nie dopuszczono, bo bylibysmiy poza konkurencją :wink: :wink: :wink: :P :P :P
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez Adit » poniedziałek, 21 mar 2005, 16:38

przepraszam...czy te "PANIE" na scenie byly prawdziwe? :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kawon » poniedziałek, 21 mar 2005, 16:45

Adit napisał(a):przepraszam...czy te "PANIE" na scenie byly prawdziwe? :lol:

No wiesz.... jakby sie dowiedziały ze masz watpliwosci co do ich kobiecosci to by sie na Ciebie obrazily :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Postprzez MeYa » poniedziałek, 21 mar 2005, 16:46

Adit napisał(a):przepraszam...czy te "PANIE" na scenie byly prawdziwe? :lol:

jedna z nich ma na imie Radek i moge Ci ją przedstawić jeśli Ewcia sie zgodzi :P
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » poniedziałek, 21 mar 2005, 16:55

No wiesz.... jakby sie dowiedziały ze masz watpliwosci co do ich kobiecosci to by sie na Ciebie obrazily
to ja uroczyscie i oficjalnie chcialam bardzo przeprosic za swoje watpliwosci

jedna z nich ma na imie Radek i moge Ci ją przedstawić jeśli Ewcia sie zgodzi

tak sie sklada,ze siedzialam kolo OWEJ Ewuni i musialam ja duzym zeszytem zaslaniac,zeby dziewuszka nie musiala sie wstydzic :P :P :lol: :D
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » poniedziałek, 21 mar 2005, 16:59

Adit napisał(a):
jedna z nich ma na imie Radek i moge Ci ją przedstawić jeśli Ewcia sie zgodzi

tak sie sklada,ze siedzialam kolo OWEJ Ewuni i musialam ja duzym zeszytem zaslaniac,zeby dziewuszka nie musiala sie wstydzic :P :P :lol: :D

ona sie nie wstydzila ona byla DUMNA.
nie znasz sie :P
przeciez pieknie spiewal....ma chlopak talent :mg:
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » poniedziałek, 21 mar 2005, 17:07

ma chlopak talent

och..tu nie moge zaprzeczyc..bardzo chcialabym poznac imiona reszty Panien :)
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez kawon » poniedziałek, 21 mar 2005, 17:33

Adit napisał(a):
ma chlopak talent

och..tu nie moge zaprzeczyc..bardzo chcialabym poznac imiona reszty Panien :)


Piotrusia, Karolcia, Łukasia i Krzysia :)
kawon
Dyskutant
 
Posty: 181
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:18

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości