Adit napisał(a):niektorzy mnie przebili
oj przebili,przebili..
a czy ktos wie czy jakas niespodzianka sie szykuje u nas w szkole?
pierwszy dzień wiosny
godz. 9:00 - 11:00 "Człowiek Renesansu" - szkolny konkurs wszechprzedmiotowy (pol. ang. niem. hist. biol. geo. mat. fiz. chem.)
- uczestniczą chętni
godz. 12:00 - wiosenna impreza w auli
tylko czy my w tym uczestniczymy???


ale ja jestem spokojna, IIId npewno coś wymyśli
a przynajmniej my - IIIf
... no i IIIe też zdajsie widziałam
BŁAGAM!!!