imprezujecie gdzies dzisiaj?

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Olga » sobota, 11 lis 2006, 17:58

Mam dziwne szczęście, że zawsze jak ktoś z rodzinki do mnie przyjeżdża to współlokatorki planują imprezkę. Miesiąc temu był mój tata i gdzieś szły... teraz przyjezdża moja mama i oczywiście wybierają się na potańcówę :p Do Hipnozy. Cóż... jakoś to przeżyję :p
Przynajmniej wczoraj się wybawiłam w bardzo miłym towarzystwie [smilie=mml.gif] Najpierw snucie się po mieście po czym wylądowaliśmy w Areszcie. Mieszkam rok w Toruniu i pierwszy raz w tym pubie byłam :zawstydzony: Przyznam, że jest na prawdę fajny :spoko: Ale chyba bylismy trochę za wcześnie, bo jakoś mało ludzi siedziało [smilie=hmmm.gif] Dlatego też przenieślismy się do JazzGoda i tam szaleliśmy [smilie=mml.gif] Milusi wieczór :roll:
Avatar użytkownika
Olga
Rycerz forum
 
Posty: 1182
Dołączył(a): wtorek, 18 sty 2005, 18:56
Lokalizacja: Kołobrzeg/Toruń
Gadu-Gadu: 8558082

Postprzez Lili » sobota, 11 lis 2006, 18:53

Dzisiaj ide z kuzynka do Saxa:] takze zapraszam wszystkich, male piwko jeszcze nikomu nie zaszkodzilo :P
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

lol

Postprzez Lili » niedziela, 12 lis 2006, 19:21

Cos malo rozmowni jestescie...nie wiem czy winika to z tego ze jestem nowicjuszka czy po prostu nie macie cos pisac.... ;/
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » niedziela, 12 lis 2006, 19:23

to akurat jest temat, gdzie ludzie prawia monologi :)
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: lol

Postprzez Stavro » niedziela, 12 lis 2006, 19:26

Lili napisał(a):Cos malo rozmowni jestescie...nie wiem czy winika to z tego ze jestem nowicjuszka czy po prostu nie macie cos pisac.... ;/


tutaj malo kto ma co pisac :)

a nastroj ok...zaliczylem kandydata i nie bylo zle :P
Avatar użytkownika
Stavro
Rycerz forum
 
Posty: 1134
Dołączył(a): czwartek, 8 wrz 2005, 16:32
Lokalizacja: z piekła

Re: lol

Postprzez FiDo » niedziela, 12 lis 2006, 19:27

Stavro napisał(a):a nastroj ok...zaliczylem kandydata i nie bylo zle :P


ale to nie ten temat, w ktorym ludzie prawia monologi :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Re: lol

Postprzez Vin » niedziela, 12 lis 2006, 19:31

FiDo napisał(a):to akurat jest temat, gdzie ludzie prawia monologi :)



FiDo napisał(a):
Stavro napisał(a):a nastroj ok...zaliczylem kandydata i nie bylo zle :P


ale to nie ten temat, w ktorym ludzie prawia monologi :twisted:



hmmmmm
fajnie
to jak jest ?

:P :D
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Re: lol

Postprzez FiDo » niedziela, 12 lis 2006, 19:32

Vin napisał(a):
FiDo napisał(a):to akurat jest temat, gdzie ludzie prawia monologi :)



FiDo napisał(a):
Stavro napisał(a):a nastroj ok...zaliczylem kandydata i nie bylo zle :P


ale to nie ten temat, w ktorym ludzie prawia monologi :twisted:



hmmmmm
fajnie
to jak jest ?

:P :D


jest tak, ze tutaj piszemy monologi o imprezach, a monologi dot. nastroju piszemy w innym temacie ;)
Ostatnio edytowano niedziela, 12 lis 2006, 19:33 przez FiDo, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Lili » niedziela, 12 lis 2006, 19:33

tak tez wlasnie sie domyslilam...ale powiedziec cos musialam... :wink:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Vin » niedziela, 12 lis 2006, 19:33

cygara mam
gotowa jestem
i ide ide za chwil ladnych pare :P
Avatar użytkownika
Vin
Uzależniony
 
Posty: 2101
Dołączył(a): poniedziałek, 7 mar 2005, 18:49

Postprzez Lili » niedziela, 12 lis 2006, 19:33

fido nie denerwuj sie tak :)
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez FiDo » niedziela, 12 lis 2006, 19:34

Lili napisał(a):fido nie denerwuj sie tak :)


taki wiek :twisted:
Avatar użytkownika
FiDo
Arcymistrz
 
Posty: 3158
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 14:48
Lokalizacja: Xanadu

Postprzez Lili » niedziela, 12 lis 2006, 19:36

ok rozumiem... ale cierpilwosc tez sie przydaje :wink:
Avatar użytkownika
Lili
Coś tam napisał
 
Posty: 67
Dołączył(a): piątek, 27 paź 2006, 14:28
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez McCool » niedziela, 12 lis 2006, 21:10

Wczoraj to ciężko coś poimprezować było. Wszędzie pozamykane. Paranoja.

Kto wymyślił święto niepodległości? :twisted:
Avatar użytkownika
McCool
Rycerz forum
 
Posty: 1492
Dołączył(a): piątek, 16 kwi 2004, 20:22
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości