1 LO (potocznie czerwony)... reaktywacja :)

Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.

Postprzez Falbor » niedziela, 20 mar 2005, 21:00

Rymek_Hunter napisał(a):Update...
post bezsensu dzięki Falbor :P


hehehe nie ma sprawy :lol: :lol: :lol:

co do dnia teatru... ktos chce role 'kafara'? proszeeeeeeeeee :(
Rymek no wezzzz. dorzuce Ci jeszcze dwie plytki (play, cinematics) ktorych juz nie bedziesz musial oddawac :) :lol:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Sylwia » niedziela, 20 mar 2005, 21:41

Tomek, graj, przecież to fajna rola :)
...ja na swoja nie narzekam...póki co...
Avatar użytkownika
Sylwia
V.I.P
 
Posty: 455
Dołączył(a): wtorek, 22 cze 2004, 19:22

Postprzez Falbor » niedziela, 20 mar 2005, 22:07

Sylwia napisał(a):Tomek, graj, przecież to fajna rola :)
...ja na swoja nie narzekam...póki co...


wolalbym byc konferasjerem :)
w zeszlym roku gralem dresa... ile mozna :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Falbor
Bywalec
 
Posty: 36
Dołączył(a): poniedziałek, 2 cze 2003, 16:15
Lokalizacja: kg - gdansk

Postprzez Rymek_Hunter » niedziela, 20 mar 2005, 22:13

Falbor napisał(a):
Rymek_Hunter napisał(a):Update...
post bezsensu dzięki Falbor :P


hehehe nie ma sprawy :lol: :lol: :lol:

co do dnia teatru... ktos chce role 'kafara'? proszeeeeeeeeee :(
Rymek no wezzzz. dorzuce Ci jeszcze dwie plytki (play, cinematics) ktorych juz nie bedziesz musial oddawac :) :lol:

spokojnie wszystko oddam 15 kwietnia :P, może norbi tez mi odda kasete którą trzyma od 1 klasy... ale gimnazjum :P hehe Falbor nie jest źle trzymam Twoje płytki tylko 6 miechów :P
a z tą rolą przemyśle ale jest do dupy :twisted:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Adit » niedziela, 20 mar 2005, 22:15

ja chcialam cos powiedziec..a raczej napisac... tekst "my nigdy nie bedziemy 4e" jest pozbawiony wszelkich ironii w stosunku do osob z tej klasy.. :lol: :P :lol:
a co do "ODCHŁANI" to wszyscy wyznawalismy zasade " nie ma rol pierwszo- ani drugo- ani trzecioplanowych"..
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 22:17

Adit napisał(a):ja chcialam cos powiedziec..a raczej napisac... tekst "my nigdy nie bedziemy 4e" jest pozbawiony wszelkich ironii w stosunku do osob z tej klasy.. :lol: :P :lol:
a co do "ODCHŁANI" to wszyscy wyznawalismy zasade " nie ma rol pierwszo- ani drugo- ani trzecioplanowych"..

Och! Dziekuje Ci, droga kolezanko, za zrozumienie :D :brawo:
A nie wiecie czy jest planowany jakis kulturalny bal na zakonczenie szkoly? :> ;)
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Rymek_Hunter » niedziela, 20 mar 2005, 22:18

Peny napisał(a):
Adit napisał(a):ja chcialam cos powiedziec..a raczej napisac... tekst "my nigdy nie bedziemy 4e" jest pozbawiony wszelkich ironii w stosunku do osob z tej klasy.. :lol: :P :lol:
a co do "ODCHŁANI" to wszyscy wyznawalismy zasade " nie ma rol pierwszo- ani drugo- ani trzecioplanowych"..

Och! Dziekuje Ci, droga kolezanko, za zrozumienie :D :brawo:
A nie wiecie czy jest planowany jakis kulturalny bal na zakonczenie szkoly? :> ;)

jest... przez 3D i dla 3D :P :lol:
Avatar użytkownika
Rymek_Hunter
Dyskutant
 
Posty: 176
Dołączył(a): niedziela, 15 lut 2004, 23:47
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 22:20

samoluby :P
chodzi mi o taki dla wszystkich...
cos podobnego do 100dniowki :D
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 22:21

Rymek_Hunter napisał(a):
Peny napisał(a):
Adit napisał(a):ja chcialam cos powiedziec..a raczej napisac... tekst "my nigdy nie bedziemy 4e" jest pozbawiony wszelkich ironii w stosunku do osob z tej klasy.. :lol: :P :lol:
a co do "ODCHŁANI" to wszyscy wyznawalismy zasade " nie ma rol pierwszo- ani drugo- ani trzecioplanowych"..

Och! Dziekuje Ci, droga kolezanko, za zrozumienie :D :brawo:
A nie wiecie czy jest planowany jakis kulturalny bal na zakonczenie szkoly? :> ;)

jest... przez 3D i dla 3D :P :lol:


pfffff........ha ha ha.
Peny napisał(a):samoluby

wlasnie.....
Ostatnio edytowano niedziela, 20 mar 2005, 22:23 przez MeYa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Adit » niedziela, 20 mar 2005, 22:23

to ja propnuje dla zatrzymania pewnych wspomnien...impreze w "witrazu" :) :) :D :D IIIe dla IIIe :lol:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez MeYa » niedziela, 20 mar 2005, 22:23

Adit napisał(a):to ja propnuje dla zatrzymania pewnych wspomnien...impreze w "witrazu" :) :) :D :D IIIe dla IIIe :lol:

i oczywiscie impreza zamknieta :D
Avatar użytkownika
MeYa
Ważniak
 
Posty: 241
Dołączył(a): środa, 29 wrz 2004, 19:03
Lokalizacja: an Gleanna

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 22:27

...juz to widze :drunk: i jedna z naszych kolezanek, usypiajaca na kanapach :)
zawsze to samo :P :lol:
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Adit » niedziela, 20 mar 2005, 22:33

a ty Peny nie badz taka cwana,bo wiesz... byla tez impreza w "Lido" :P :P :D :D
a spiaca kolezanka zawsze znajdzie sobie osobe towarzyszaca...:) i pokoj do spania :twisted: :twisted:
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Postprzez Peny » niedziela, 20 mar 2005, 22:36

No byla taka impreza byla.. coz.. kazdemu moze sie zdazyc :D
ale spoko.. niektorzy mnie przebili :P
poza tym..to nie topick na takie rozmowy... zapraszam na gg :lol: :P
Avatar użytkownika
Peny
Terminator
 
Posty: 704
Dołączył(a): piątek, 18 lip 2003, 22:11

Postprzez Adit » niedziela, 20 mar 2005, 22:41

niektorzy mnie przebili

oj przebili,przebili..
a czy ktos wie czy jakas niespodzianka sie szykuje u nas w szkole? :P
Adit
Ważniak
 
Posty: 205
Dołączył(a): wtorek, 11 sty 2005, 15:42
Lokalizacja: Kołobrzeg

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do :: hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości