Tutaj można pisać o wszystkim i o niczym. Jeżeli to, co chcesz napisać nie pasuje do żadnej innej kategorii, właśnie tu powinno się znaleźć.
przez Flo » czwartek, 28 gru 2006, 14:00
jak widac nie zawsze jest

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Flo » czwartek, 28 gru 2006, 14:06
SatH^Raa napisał(a):Może i dobrze. Znowu Mafi by ją musiała skanować.

na czyims skanerze

-

Flo
- Arcymistrz
-
- Posty: 3981
- Dołączył(a): czwartek, 2 lut 2006, 10:58
- Lokalizacja: pod spodem
- Gadu-Gadu: 0
przez Bonhart » czwartek, 28 gru 2006, 17:23
WZT napisał(a):loisslane napisał(a):Nie było listy obecnosci

ale jest bardzo dobra dotkumentacja zdjeciowa

no tak ....mam juz na dysku ponad 500 zdjec...
-

Bonhart
- Rycerz forum
-
- Posty: 1042
- Dołączył(a): poniedziałek, 27 lis 2006, 12:47
- Lokalizacja: Co za różnica...
Powrót do :: hydepark
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości