Achaja napisał(a):Suzy napisał(a):"sztuczna inteligencja jest i tak dużo lepsza od naturalnej głupoty"
(zasłyszane)
![]()
![]()
- zgadzam się w 100% - spotykam się ztą głupotą często
i ja

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości