



Chater_ napisał(a):A ma ktoś gdzieś mnie przenocować ?

Chater, bar polonez jest otwarty chyba 24h na dobe. telewizja za darmo! 





a możne nawet 0,7 na zlot wiec może być ciężko z tym bawieniem 
Budyn napisał(a):ja idę z moja druga 0,5a możne nawet 0,7 na zlot wiec może być ciężko z tym bawieniem
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości